RSS
Dzisiaj jest: Wtorek, 01 Września 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:880
Zatrzymani sprawcy:35
Zatrzymani poszukiwani:7
Wypadki drogowe:7
Więcej...
 
 
 Struktura jednostki Kierownictwo Oficer prasowy Informacje teleadresowe, GPS Dzielnicowi Informacje dla petentów Praca, służba w Policji Bezpieczeństwo osób i mienia Trochę historii Osoby poszukiwane, zaginione Linki - instytucje i urzędy Zielona strefa Galeria
 


strzałka Policja poszukuje świadków

Kryminalni z toruńskiej komendy poszukują świadków tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło w dniu 05.01.2014 roku w miejscowości Silno (gm. Obrowo). W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca daewoo lanosa. Kierująca peugeotem trafiła do szpitala.


Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 05.01.2014 roku około godz. 20:30 w miejscowości Silno (gm. Obrowo). Kierujący daewoo lanos jadący od strony Osieka w kierunku Torunia  z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka peugeotem. W wyniku zdarzenia kierowca lanosa  poniósł śmierć na miejscu. Kierująca peugeotem trafiła do szpitala.
Osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Toruniu ul. Grudziądzka 17, pokój nr 304, tel.  (56) 641 26 99, (56) 641 26 07 lub 112 i 997.

st. sierż. Wojciech Chrostowski
 
Publikacja: Wojciech Chrostowski
KMP w Toruniu
Zespół Komunikacji Społecznej
POWRÓT  Drukuj    Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KPP Wąbrzeźno