Wiadomości

Policjanci górą!

Data publikacji 27.10.2015

Drużyna wąbrzeskich policjantów w miniony weekend z sukcesem uczestniczyła w turnieju piłki nożnej zorganizowanym przez miejscową Parafię.

Zawody odbyły się w sobotę 24 października na miejscowym „Orliku” . Policjanci zwyciężyli w starciu z Ministrantami i Lektorami 2:1 oraz z drużyną Państwowej Straży Pożarnej 3:2.

Tym samym drużyna policyjna uplasowała się na I miejscu zdobywając zwycięskiego gola w ostatnich sekundach meczu. II miejsce zajęli Strażacy, III – Ministranci i Lektorzy.

Ale to nie wyniki były tu najważniejsze. Jak wszyscy zgodnie twierdzili – sympatyczna atmosfera, gra fair play, a przede wszystkim dobra zabawa  - to atuty weekendowego spotkania.

Nagrodą były puchary ufundowane przez właściciela „Apteki Centralnej” w Wąbrzeźnie.

Organizatorzy spotkania liczą na kolejne „piłkarskie starcia”.