Dzieci z naszego powiatu z wizytą w Bydgoszczy. - Wiadomości - KPP w Wąbrzeźnie

Wiadomości

Dzieci z naszego powiatu z wizytą w Bydgoszczy.

Data publikacji 19.12.2018

Uczniowie szkół podstawowych naszego powiatu wzięli udział w imprezie świąteczno - noworocznej "Bezpieczeństwo z Mikołajem"

18 grudnia 2018roku dzieci z klas IV - VI Szkoły Podstawowej nr. 2 w Wąbrzeźnie oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dębowej Łące wraz z policjantem naszej komendy przyjechały na halę sportowo-widowiskową Łuczniczka w Bydgoszczy.
To dziesiąta już edycja imprezy "Bezpieczeństwo z Mikołajem" organizowanej przez Caritas Diecezji Toruńskiej i Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy.

Każdy z uczestników otrzymał prezent od św. Mikołaja, pod dostatkiem było również owoców warzyw i soków. Imprezę uświetniły liczne występy grup tanecznych, Shreka czy Piratów z Karaibów.
Swoje umiejętności oraz sprzęt zaprezentowali również policjanci, jednak z największym zainteresowaniem spotkał się pokaz przewodników ze swoimi psami służbowymi.
Impreza pełna muzyki, tańca i zabawy zwieńczona została oczywiście wizytą św. Mikołaja, który wjechał na arenę w asyście policyjnych motocykli i quadów.
Na zakończenie wszystkie dzieci wspólnie tańczyły z instruktorkami Zumby.

Autor: Krzysztof Świerczyński
Publikacja: Krzysztof Świerczyński